biuro rachunkowe / agencja reklamy
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a klient oraz jego zlecenie są naszymi priorytetami – do każdego podchodzimy indywidualnie, z informacjami, które pomogą nam wspólnie stworzyć koncepcję idealnego projektu. Dla nas ważna jest kompleksowa realizacja otrzymywanych zadań: począwszy od konsultacji, podczas której ustalamy szczegóły, następnie istotny jest sam proces projektowania z uwzględnieniem uwag, a ostatecznie druk – efekt naszej pracy. Na wszystkich etapach działań poszukujemy optymalnych i najlepszych dla naszych kontrahentów rozwiązań. Dzięki takiemu podejściu nawiązaliśmy wiele współprac, a także znacznie poszerzyliśmy portfolio.

Wydruki wielkoformatowe w Katowicach, Gliwicach i Rybniku

W naszej firmie stawiamy na profesjonalizm oraz innowacyjność, poza tym ważne jest dla nas to, aby wprowadzać coraz to nowsze, lepsze technologie oraz interesujące rozwiązania. Dlatego takowych w naszym asortymencie nigdy nie brakuje. Posiadamy barwną gamę rodzajów druków. W przypadku większych powierzchni oferujemy Państwu profesjonalne wydruki na mediach rolowych:
Ważne jest, aby dbać o jakość używanych materiałów oraz stosowanie ich zgodnie z przeznaczeniem, zwłaszcza jeśli efekty usług poligraficznych będą eksponowane na zewnątrz. Nasze usługi świadczymy w Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Katowicach, Mikołowie, Mysłowicach, Rybniku, Sosnowcu, Tychach, Zabrzu i Chorzowie, a także w innych miejscowościach – pracę wykonujemy na wysokim poziomie, zgodnie z misją produktu oraz życzeniami klienta.

Zabezpieczanie wydruków wielkoformatowych na specjalne życzenie klienta

Każdy prawidłowo wykonany wydruk powinien pozostać w nienaruszonym stanie nawet przez kilka lat. Jeśli jednak zachodzi potrzeba, druki laminujemy odpowiednio dobranymi laminatami. Jest to zabieg, który ma na celu przedłużenie ich estetycznego wyglądu oraz ochronę przed zabrudzeniami czy szkodliwymi promieniami UV.
Nasi klienci cenią nas zwłaszcza za elastyczność w realizacji usług poligraficznych. Niezależnie od koncepcji jesteśmy otwarci na współpracę i nowe wyzwania. W naszej firmie zapewnimy Państwu kompleksowe działanie oraz satysfakcję ze wspólnie osiągniętych celów. Zapraszamy do nas!

Drukowanie plakatów, banerów i reklam wielkoformatowych w Katowicach oraz Gliwicach

Reklama jest ważnym elementem każdej dobrze prosperującej firmy, w szczególności ta skuteczna, która przyciąga uwagę. Dzieje się tak w przypadku ciekawych projektów wykonanych metodą druku wielkoformatowego. To jeden z kilku efektownych rodzajów promocji usług lub przedsiębiorstwa. Jego główną zaletą jest wielkość – sprawia, że obrazy i teksty są doskonale widoczne, a przez to zapadają w pamięć na długo.
Siedziba naszej drukarni wielkoformatowej znajduje się w Orzeszu, ale efekty naszej pracy można zaobserwować na terenie całego województwa śląskiego, w Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Katowicach, Mikołowie, Mysłowicach, Rybniku, Sosnowcu czy Tychach. Zapewniamy wysoką jakość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm na każdym etapie działań. U nas możliwy jest druk szyldów, plakatów czy banerów niezależnie od ich zastosowania lub branży, którą promują.

Druk wielkoformatowy – Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice

Od wielu lat typowe reklamy w postaci banerów są jedną z najbardziej popularnych form promocji stosowanych na zewnątrz. Nasze realizacje usług poligraficznych, które świadczymy na terenie Gliwic, Katowic, Sosnowca, Tych, Zabrza czy dla klientów z innych miejscowości, przypadają do gustu wielu przechodniom. Co ciekawe, niektóre z projektów ze względu na nietuzinkowe hasła czy grafiki stają się kultowe – znają je osoby nie tylko z okolic, ale z całej Polski. Zgodnie z indywidualną koncepcją klienta wykonujemy także różnego rodzaje szyldy, które znajdą swoje zastosowanie wewnątrz budynku.
Przed podjęciem decyzji o formacie reklamy ważne jest rozważenie kilku opcji oraz ich plusów, a także ewentualnych minusów. Do zalet druku wielkoformatowego można zaliczyć:
Poza powyżej wymienionymi atutami reklamy wielkoformatowej warto wspomnieć o szerokim wyborze nośników. W naszej drukarni mamy dostęp do wielu różnych rodzajów materiałów, na których możemy drukować. Są to banery, folie, płótna czy przeróżne papiery fotograficzne – to one dają możliwość kombinacji co do ich zastosowań.
Oferta, którą dla Państwa przygotowaliśmy, jest bogata w różnorodne wydruki, a stosowane przez nas nowoczesne technologie z pewnością pozwolą na szybką i sprawną produkcję dużego nakładu materiałów reklamowych w krótkim czasie. Wybierając nas, gwarantujecie sobie niezawodność oraz stuprocentową skuteczność!

Współpracujemy z

bori logo
glass-hart logo